PANICKÁ ATAKA

Panickou atakou jsem trpěla 5 let, mám osobní zkušenost s úspěšným uzdravením z paniky bez použití chemie.

Od roku 2018 předávám své bohaté osobní zkušenosti všemi možnými způsoby, abych z abstraktních prožitků paniky pomohla všem, kteří pomoc hledají.

Natočila jsem video, kde popisuji svůj pohled na panickou ataku. Video zhlédlo na mém YouTube kanálu více než 10 tisíc lidí. Většina mých klientů přichází do individuální terapie právě po zhlédnutí tohoto videa. 

Mám rozepsanou knihu

UZDRAV SE TAKY Z PANICKÉ ATAKY

terapeutka a bývala panikářka

Karolína Kubešová

Když jsem se v roce 2017 po 5 letech záchvatů panických atak konečně uzdravila.

Začala jsem sdílet svůj příběh a zjistila jsem, že nás panikářů běhá po světě neuvěřitelné množství. Jelikož jsem měla mnoho terapeutických i osobních zkušeností. Začala jsem nabízet svou pomoc a brzy jsem si ověřila, že to co zafungovala na mou paniku, funguje na záchvaty panických atak i u ostatních panikářů...

Dnes se věnuji široké škále psychických dysbalancí a určitě se najde způsob, jak uzdravit i váš příběh. Mrkněte na video :)

"Moc děkuji za terapii kterou jsem mohla zažít. Netušila jsem že něco takového vůbec je. Dnes už se cítím dobře. Ještě jednou moc děkuji určitě se ještě uvidíme."

Monika L.

Téměř celý život navštěvuji terapie a psychology. Od malička jsem úzkostlivý člověk a necelé 4 roky zpátky se mi rozjely i panické ataky. Na Káju jsem narazila náhodně na youtube a musím říct, že to tak mělo být. Tím, že si prošla také panickými ataky ta empatie je úplně jinde než u terapeutů, co to mají jen naučené. Cítila jsem s ní největší posun v práci na sobě a za to velmi děkuji. ❤️

"Na terapii s Karolínou oceňuji, že probíhá prakticky na úrovni prožitku, ne jen na bázi rad a doporučení.

Káťa

Co řeší panikáři v terapiích...? 

- Každý panikář je jiný a nelze nikomu dát univerzální radu, nebo techniku, jak se z paniky uzdravit. 

- Zpravidla s panikáři mapuji jednotlivé záchvaty pomocí hlubinné terapie, s cílem porozumět sobě samým a svým vnitřním mechanismům.

- Panika se může projevovat jako následek přehlcené a roztěkané mysli. Častěji se ale setkávám s tématy vnitřní zraněnosti, kterou si neseme obvykle z dětství. Některé paniky jsou průvodním jevem takzvané psychospirituální krize a mohou mít až projevy psychiatrických poruch. 

- Panika se velmi často projevuje jako fobie. Příkladně se panické ataky projevují v uzavřených prostorech z kterých není úniku, jako jsou výtahy, letadla a tak podobně.   

Máte otázky? / Chcete se objednat? 

Spokojenost není o štěstí, ale o našem přístupu k životu. Vezměte svůj život do svých rukou i vy a začněte aktivně pečovat o svou spokojenost. Objevte sílu jednoduchosti a nechte se inspirovat ve 3 krocích videonávodu...

Vytvořte si webové stránky zdarma!