Online terapeutická konzultace

Online terapeutické konzultace vás skutečně zapojí do procesu ladění vaší duševní spokojenosti.

Sestavím vám na míru meditaci, při které spolu budeme volně komunikovat. Díky tomu se oprostíte od neustálého tvoření své mysli a podíváte se na svá životní témata z nové perspektivy. 

Vyzkoušejte, že i ONLINE TERAPIE umožňují hluboký prožitek sebe samých a přináší efektivní výsledky...

I když není nad osobní setkání i online konzultační terapie přinášejí efektivní výsledky v práci na sobě a se sebou samými. Při spolupráci s klientem využívám své rozsáhlé znalosti a zkušenosti hlubinných terapeutických technik, které jsem pro účely online terapií zjednodušila do krátkých prožitkových meditací.

Klient má v MEDITAČNĚ KONZULTAČNÍCH TERAPIÍCH možnost lépe a hlouběji prožívat své nitro, uvolňovat vnitřní emoční napětí a hluboký stres. 

Díky stavu meditace nekomunikuji s klientovou myslí (která má tendenci plodit nekonečnou škálu možností, představ a fantazií), ale s klientovým srdcem, které přesně dává najevo co s ním souzní a co s ním nesouzní.

"Terapii jsem zkusila poprve a jsem rada ze jsem narazila prave na Karolinu. Ziji v zahranici a i pres video call vse probihalo ve velmi prijemnem duchu. Po terapii jsem byla prijemne prekvapena jak se mi lehce dychalo a terapie rozhodne predcila me ocekavani. Za me 100% spokojenost a doporuceni."

Markéta

"Individualni terapii navstevuji virtualne pres ctvrt roku. Mohu jedine doporucit- velmi profesionalni a mily pristup."

L.F.

"Karolíno děkuji Vám za naše online povídání, které mi hodně pomohlo.

Celkově jsem se nějak uklidnila, hlavně ve vztahu, kde jsem ve větším nadhledu a přináším romantiku."

Simča

Pro koho jsou online terapie ideální...?

- Nejčastěji online terapie vyhledávají Češi, žijící v zahraničí.

- Někteří klienti to mají do Prahy daleko, ale zaujala jsem je jako terapeutka a kombinují online konzultace s občasným výletem do Prahy. Když příkladně potřebují řešit něco složitějšího. Jako jsou psychosomatická onemocnění, nebo hluboká traumata z dávné minulosti.

- Online konzultace jsou vhodné i pro citlivější povahy u kterých se projevuje příkladně sociální fobie, nebo mají silné pocity nedůvěry a chtějí se se mnou nejprve trochu seznámit.

Máte otázky? / Chcete se objednat? 

Spokojenost není o štěstí, ale o našem přístupu k životu. Vezměte svůj život do svých rukou i vy a začněte aktivně pečovat o svou spokojenost. Objevte sílu jednoduchosti a nechte se inspirovat ve 3 krocích videonávodu...

Vytvořte si webové stránky zdarma!