Meditace ZDARMA

CESTA Z HLAVY DO DUCHOVNÍHO SRDCE

cena: ZDARMA

Váš první krok k obnovení přirozené a celistvé spokojenosti. Vede přeš vaše probuzené srdce :)

Přímá cesta k dosažení spokojenosti.

Prohlubte své vnímání života o novou dimenzi a začněte meditovat. 

O meditaci DUCHOVNÍ SRDCE

Meditace je sestavena tak, aby rozšířila vaše obzory v možnostech prožívání sebe samých o další dimenzi. V dneštní moderní společnosti stále přibývá duševních onemocnění. Jejich většinová příčina je, že jsem povýšili mysl nad sebe samé, vyignorovali jsem cit a přestali vnímat projevy svého těla. Jsme stále nemocnější a zoufalejší. 

Snažíme se o přežití svých životů bez přirozeného každodeního prožitku lásky a spokojenosti. Meditace je sestavena tak aby ji zvládl úplný začátečník, a rozšířila obzory i praktikujícím jogínům a ezoterikům. 

Meditace Využívá nejjednoduších a nejúčinějších metod pro dosažení koncentrace, rozlišení se od pomíjivosti a uvědomnění si vlastní neměnné podstaty. Je načase se vrátit k sobě. ke své spokojenosti a cíleně pečovat o to, co je skutečně podstatné.

CO JE TO Meditace ?

Meditace je v pravém slova smyslu stavem přirozeného spočívání v nečinnosti. Ve vnitřní prázdnotě, která je sama o sobě naplňující. Pokud tyto zkušenosti a prožitky z meditace máte, meditujete správně a možná je na čase přestat meditovat a začít prostě jenom být.

To co se běžně v dnešní době označuje jako meditace je spíše soubor různorodých cvičení, které mají za úkol prohloubit naší schopnost sebepoznání, sebenaslouchání a sebevnímání. V těchto cvičeních by mělo být cíleno na obnovu naší přirozené schopnosti spočívaní ve vnitřním klidu. Tedy ve stavu kdy nás neobtěžuje naše vlastní mysl, ani nás neovládají naše vlastní emoce a přesto svou mysl zřetelně slyšíme a své emoce plně vnímáme a prožíváme.

Až příliš často vidíme ve svém okolí pravý opak tohoto původně přirozeného stavu. Kdy se setkáme, příkladně, s na pohled klidným člověkem, ve kterém se nahromaděný vnitřní neklid projevuje jako nezastavitelné klepání nohou... Velké množství lidí se až příliš vzdálilo od svého přirozeného způsobu bytí v přítomnosti a tím pádem přibývá psychických problémů, duševních onemocnění, nespavosti, syndromů vyhoření, ale i civilizačních nemocí a chronických fyzických omezení. Všechny meditace, které naleznete na této stránce (postupně budou přibývat) předávají jedno jediné důležité poselství v mnoha různých variantách. Poselství, které je slovy nevyjádřitelné a které je pro pochopení potřeba prožít.

MEDITACE PROŽITKU

každý čtvrtek od 19 h. v centru Prahy (dočasně pozastaveno)

"Karolína dokázala rozveselit i zaujmout. Dokáže vysvětlit a uvést do praxe meditaci, která člověka baví, ale hlavně člověku i dá podnět k zamyšlení nad sebou samým. Sálá z ní dobrá nálada a inspirace. Moc mě to s ní bavilo."

Kristýna B.

"Karolína je milá, sympatická, veselá a citlivá. Má dar skvěle provádět meditací :)"

Pája

"Tato milá a mladá žena má dar mluvit ze srdce. Empatie a laskavost je vnímatelná z každé věty."

Jana

Spokojenost není o štěstí, ale o našem přístupu k životu. Vezměte svůj život do svých rukou i vy a začněte aktivně pečovat o svou spokojenost. Objevte sílu jednoduchosti a nechte se inspirovat ve 3 krocích videonávodu...

Vytvořte si webové stránky zdarma!