Inspirace prožitkem, meditací a transformací...


Spokojenost není o štěstí, ale o našem přístupu k životu. Vezměte svůj život do svých rukou i vy a začněte aktivně pečovat o svou spokojenost. Objevte sílu jednoduchosti a nechte se inspirovat ve 3 krocích videonávodu...

Téma promiskuity a střídání partnerů trápí mnoho dnešních žen, ale i mužů. Zmatený přístup k sexualitě může vytvořit hluboká zranění, která nám zavírají srdce i cestu k životním partnerům.

Mnoho žen sní o tom, jak jednou přijde ten pravý. Uvědomujete si kdy a po kom vlastně sníte? Příběh jedné mé klientky, která snila o muži v nešťastných chvílích by vám mohl v tomto tématu otevřít oči. Přehrajte si celé video v YouTube kanálu Jógy Prožitku a dejte odběr, ať vám už žádný příběh neuteče.

V terapii se klienti často svěřují s tím, že mají konfliktní vztahy se svými rodiči. Obvykle zjistíme, že se jedná o jejich problém z dětství, který se dnes projevuje překvapivým způsobem. Přehrajte si celé video z YouTube kanálu Jógy Prožitku a začněte s odběrem. Příběhy klientů, by mohli inspirovat i vás. Harmonické rodinné vztahy by chtěl asi...

Příběh klientky: Jak se nezbláznit z ušlechtilé péče o staré rodiče? Jak rodičům z pozice dcery nastavit hranice a určovat pravidla? Aneb hodné holky to mají těžké! Sledujte příběhy klientů na YouTube kanálu Jógy Prožitku i vy..

Sledujte YouTube kanál Jóga Prožitku. Tentokrát budu mluvit o příběhu jedné mé klientky, která se úplně paranoidně obávala o zdravý a existenci svého milovaného přítele.

Panickou atakou jsem trpěla 5 let, mám osobní zkušenost s úspěšným uzdravením z paniky bez použití chemie. Svůj příběh a možnosti terapie sdílím prostřednictvím tohoto videa.... 10. 4. 2019 Proběhne v Praze na letné přednáška s možností besedy, jste srdečně zvání. :)

Vytvořte si webové stránky zdarma!